Koncentracja i ułożenie stopy

Piłkarzu, zamiast myśleć o tym, że znowu musisz coś udowadniać to zaakceptuj takie sytuacje bo one będą do ostatniej minuty Twojej kariery – przygody z piłką a tym bardziej na pozycji napastnika: patrz Tomasz Frankowski, który strzelał i strzelał i strzelał….

Żeby zaufanie do samego siebie zaczęło się zwiększać potrzebujesz pewności siebie a żeby ona się pojawiła:

• potrzebujesz oddać kilka solidnych strzałów podczas gierki treningowej – podczas meczu,
  • potrzebujesz kilka wyjść na czystą pozycję.

Żeby to uzyskać MUSISZ skoncentrować się na ułożeniu stopy a siła i kierunek się pojawią.

Szybciej niż myślisz przyjdzie spokój.

Wbij sobie do głowy koncentracja na ułożeniu stopy! Jeśli źle ułożysz wprowadź szybką korektę i doprowadź do kolejnej sytuacji strzeleckiej, podbramkowej i kolejnej i kolejnej.

Wyrzuć z głowy:

• „każdy mecz to walka o życie”
  • „w czerwcu kończy mi się umowa z klubem”

a wprowadź do niej każda minuta na boisku to pełna koncentracja na TU i TERAZ, koncentracja na piłce!

Wbij sobie do głowy koncentracja na ułożeniu stopy! Jeśli nie źle ułożysz wprowadź szybką korektę i doprowadź do kolejnej sytuacji strzeleckiej, podbramkowej i kolejnej i kolejnej.